O autorze

Dawid Pośliński, urodzony w Bielsku-Białej, student III-go roku Informatyki w Wyższej Szkole Zarządzania i Informatyki. Jest absolwentem Zespołu Szkół Elektrycznych Elektronicznych i Mechanicznych, kierunek - Technik Elektronik. Interesuje się programowaniem, fotografią, wycieczkami górskimi, filmem oraz grafiką komputerową.

Tworzeniem witryn internetowych zajmuje się od roku 2000. Początkowo było to tylko hobby, obecnie przerodziło się w pasję.

Obecnie skupia się na PHP, MySQL, Javascript ( głównie w kontekście Ajax ).


Skąd pomysł na CMS ?

Głównym powodem rozpoczęcia prac nad własnym systemem zarządzania treścią, była przede wszystkim chęć stworzenia czegoś konkurencyjnego w stosunku do innych tego typu produktów na polskim rynku. Brakuje na nim, według naszej oceny, narzędzi do zastosowań amatorskich i średnio-zaawansowanych, które charakteryzowałyby się prostotą i intuicyjnością w obsłudze oraz przejrzystością wyglądu. Obecnie istnieją głównie bardzo zaawansowane produkty, dla wielkich firm, których obsługa wymaga specjalnych szkoleń. W przypadku Yummy ©, będzie inaczej.

Tworzenie tak dużego projektu, znakomicie rozwija praktyczne umiejętności z zakresu wielu dziedzin programistycznych. To cel, a raczej profit, który udaje się uzyskać pośrednio dzięki temu projektowi.

Z ciekawostek, można zdradzić, iż w przyszłości zaplanowano stworzyć prosty w obsłudze system do zarządzania dodatkami oraz aktualizacjami systemu, inny niż wszystkie ...

W razie jakichkolwiek pytań, proszę skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Realizacje

Shoutbox

Zaloguj się, aby móc przeglądać shoutbox.

Kontakt

Używamy

© Copyright 2008, Cms.poslinski.net   All rights Reserved.                   Powered by Yummy             Wygenerowano w 0.0154 sekund